| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | Compressietype |
| Naam | Compressietype-belastingcel |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | Compressietype |
| Naam | Gewichtsbelastingcel |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Verpakking Details | karton |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Gewicht |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Verpakking Details | karton |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Montage-type | Vervaardiging van een ladingcel voor vrachtwagenwaarden |
| Gebruik | Druksensor |
| Het verzegelen rang | IP67-IP68 |
| materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Gebruik | Weegbelastingscellen sensor |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Montage-type | Compressietype-belastingcel |
| Beschrijving | Snijbalkbelastingcel 500 kg 1T 2T |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Input Impedance | 410±15 Ω |
| Insulation Impedance | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Usage | weighing scale |
| Operating | -20℃~+60℃ |