| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Uitgebreide fout (%F.S) | ±0,03/±0.02 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Serie | Eénpuntsladingcel |
| Uitvoer | Digitale C3 weegomvormer |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Type | Laadcel |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |