| Naam | elektronisch basketbal scorebord |
|---|---|
| Materiaal | Hoes van kunststof/aluminium legering |
| Gebruik | Buiten |
| Kleur van de buischip | rood |
| Kleur | Rood/geel/blauw/wit/groen |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Modelnummer | XK315A1-23 serie |
|---|---|
| Afmetingen | 255 x 170 x 130 mm |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Verpakking | Karton |
| Display-type | LED's |
| Type | Terminal voor weegbrug, weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Groene leiden |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | digitale het wegen schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | elektronische prijsberekeningsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | elektronische prijsberekeningsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | elektronische prijsberekeningsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Groene leiden |
| materiaal | Plastic hoesje |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 3 ton |
| Genauigheid | 2kg~5kg |