| Naam | digitale het wegen schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | digitale het wegen schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | Elektronische Weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/GELIJKSTROOM |
| Type | Prijs Gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Display-type | Groene LED/LCD/rode LED |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Verpakking Details | karton |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | schalen voor palletjack |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | elektronische prijsberekeningsschaal |
|---|---|
| Voeding | AC/DC |
| Type | Gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Weergavetype | Groene LED/LCD/rode LED |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | de schaal van het vloergewicht |
|---|---|
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Behandeling | Poederlaag of geborstelde afwerking |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |