| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | schalen voor palletjack |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Nauwkeurigheid | 2000 |
| Type | schalen voor palletjack |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | elektrische pallethefboom |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Naam | elektronische prijs gegevensverwerkingsschaal |
|---|---|
| Voeding | AC/DC |
| Type | prijs gegevensverwerkingsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staalpan of ABS pan |
| Vertoningstype | Groene LEIDENE LCD/rode leiden |