| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Roestvrij staal |
| Naam | Digitale Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 2 |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | Tellende Schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Werktemperatuur | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Groene leiden |
| materiaal | Plastic hoesje |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Schaalbedekking | SUS304 roestvrij staal |
| Materiaal van de schaal | koolstofstaal |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |