| Naam | platformschaal van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | 304 sus |
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Precisiteit | C3 |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 100KG~600KG |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal, platformschaal |
| Materiaal | Zwak staal of 304 SUS |
|---|---|
| Behandeling | Poederlaag of geborstelde afwerking |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Belastingscel | 4 ladingcellen, Zemic of Keli |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Zware vloerschalen |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |