| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Capaciteit | 100 tot 600 kg |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 50000 kg |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 50000 kg |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 3 kg |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | industriële vloerwegen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Koolstofstaal/Mild staal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |