| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300KG |
|---|---|
| Type scherm | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | grootte van de vloer van het magazijn |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | 1000 kg weegschaal 1 ton weeger vloer 2 ton weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Weergavetype | LED |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Type | Tafel boven weegskaal |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 31kg |
| Precisiteit | 1 g |