| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 100 g |
| Precisiteit | 0.1mg |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Type | analytische saldoschaal |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 610g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Naam | laagkrachttragcel |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Gewicht |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |