| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| Type | Weighbridge |
|---|---|
| Afbeelding | 7 bits LED, 7 statussignalen |
| De opwinding van de ladingscel | DC 5V |
| Max. aansluiting van de belastingcel | 8 bij 350 ohm of 16 bij 700 ohm |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |