| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | industriële weegschalen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Slipvast staal, zacht staal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominaal vermogen | 1.000.000 |
| Gebruik | weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Naam van het product | wegende vertoning |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Groene leiden |
| materiaal | Plastic hoesje |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |