| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaal type | vismarkt voor zeevruchten |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | Verpakking |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Weergavetype | LCD/LED |
|---|---|
| Voeding | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Schaaltype | vismarkt voor zeevruchten |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaal type | vismarkt voor zeevruchten |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 15 kg/10 g |
| Productnaam | waterdichte bankschaal |
|---|---|
| model | TCS-mini |
| Het wegen | 3, 6, 7,5, 15, 30, 45, 60 kg |
| Nauwkeurigheid | 3000,7500,15000,30000 |
| Weergavemodus | Tweezijdige 21mm digitale buis |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Serves | OEM |