| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaal type | vismarkt voor zeevruchten |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Type schaal | vismarkt voor zeevruchten |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Weergavetype | LCD/LED |
|---|---|
| Voeding | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Schaaltype | vismarkt voor zeevruchten |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale type | seafood fish market |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Rated load | 30kg |
| Weergavetype | LCD/LED |
|---|---|
| Voeding | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | karton |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110 V~240 V wisselstroom of gelijkstroom |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 3 kg,7.5kg, 15kg, 30kg. |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110 V~240 V wisselstroom of gelijkstroom |
| Naam | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Capaciteit | 30 kg/5 g |
| Display-type | LCD/LED |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Materiaal | Plastic |
| Verpakking Details | karton |