| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterdichte gewichtsschaal |
| Material | Stainless Steel |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Laag Profiel | slechts 58 mm hoog |
| anders | Ingebouwde printer |
| Weegstand | As of percentage |
| Modelnummer | LC339 |
|---|---|
| Output | 2.0 mV/V |
| Materiaal | gelegeerd staal/roestvrij staal |
| Gebruik | Weeg het gewicht van de weegschaal |
| Capaciteit | 10 tot 500 kg |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 1200T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD/LED |
| Kleur | Zilver, goud, zwart |