| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Gebruik | Weegbelastingscellen sensor |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Montage-type | Compressietype-belastingcel |
| Beschrijving | Snijbalkbelastingcel 500 kg 1T 2T |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Belastingscel |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 300 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Invoerweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | Shear Beam Load Cell |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |