| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Artikel 1 | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Naam | De cel van de Kelilading |
|---|---|
| model | Qsfb-a |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Capaciteit | 20T |
| Gebruik | Ladingscel |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 300 kg |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Naam | Kolomtype laadcel |
| Kabellengte | 12m ((10~50t),16m ((60~200t) |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | De Ladingscel van het aluminium Enige Punt |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Materiaal | Aluminium |
| Gebruik | Druksensor |