| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Verzorgingscellen |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Naam | digitale enkelladingscel |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| grootte van de platformenchaal | 400x400 mm |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 50 kg-2 ton |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 50/60/80/100/150/200/300 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 50-500kg |
| Naam | De Ladingscel van ZEMIC L6E3 |
| Sleutelwoorden | laod cel |
| Max. platformgrootte | 450 x 450 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 300 kg |