| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Groene leiden |
| materiaal | Plastic hoesje |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED of LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam van het product | wegende vertoning |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |