| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Naam van het product | Wegende Indicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Naam van het product | Wegende Indicator |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Productnaam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Weergavetype | LED |
| Materiaal | Kunststof behuizing |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Type | Terminal voor vloerplatformschaal, benchschaal |
|---|---|
| Display-type | LED of LCD |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Aandrijving omhoog | 4X350Ω/8X700Ω |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerplatformschaal, benchschaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 30 kg tot 1000 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |