| Naam | Digitale platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal |
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 50 g |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Display-type | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/GELEID |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | draagbare rolstoelschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Afbeelding | Digitaal LED-display |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 350 kg |
| Precisiteit | 00,05 kg |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |