| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal |
| Nominale belasting | 60 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | veeweegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Klasse van nauwkeurigheid | OIML III |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Type | Elektronische analytische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 200 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Naam | U-schaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | Vloeistaal/Roestvrij staal |
| Afbeelding | LCD/LED |
| Productnaam | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Naam | de schaal van het vloergewicht |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 15000 kg |
| Naam | De Schaal van het vloerplatform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |