| Model | XK315A1GB-LF |
|---|---|
| Spanning | AC 100V~240V |
| Dimensie | 265 × 222 × 161 mm |
| Display-type | 6-cijferig 25,4 mm LCD |
| Naam | Gewichtsschaalindicator |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | De Schaal van het vloerplatform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Type | Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Structuur | Sterke U-balk en goed lassen |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Afbeeldingstype | LED/LCD |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Type | Benzeschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| voeding | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Weergavetype | LED/LCD |
| Item | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| voeding | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Weergavetype | LED/LCD |
| Item | digitale schaal |
| Platform | roestvrij staal |
| Naam | Weegschaal voor paarden |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
| Behandeling | met een poederlaag of met een poederlaag van niet meer dan 304 S |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Nominale belasting | 3T |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |