| Naam | draagbare rolstoelschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Afbeelding | Digitaal LED-display |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110V~240V |
| Afbeeldingstype | Facultatief |
| Naam | Tellende Schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Werktemperatuur | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam | industriële vloerwegen |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Koolstofstaal/Mild staal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 5T/10T |
|---|---|
| Grootte van het platform | 1.2*2.2m |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Karton |
| Stroomvoorziening | 110-240V ((AC) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type A/D-omvormer | Sigma-delta |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Signaaluitgang | 4-20 mA analoge uitgang |
| Display resolutie | 3000 |
| Stroomvoorziening | DC 9V 1A adapter of AC 110-220V 50 Hz |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Display-type | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |