| Afbeeldingstype | LCD |
|---|---|
| Type | nauwkeurige elektronische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Afbeeldingstype | LCD ((wit helder achtergrondverlichting) |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 220 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |
| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | Mobiele weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Type | Elektronische analytische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 200 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 1500g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |