| materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | pallettruckschalen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Nauwkeurigheid | 3000 kg |
| Naam | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Grootte van het platform | 400 x 500 mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakket | Verpakking |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Capaciteit | 100 tot 600 kg |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Platformgrootte | 300x300mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 100~200kg |
| model | SKC |
| Pakket | KARTON |
| Productnaam | Weegbrug |
|---|---|
| Modelnummer | TB |
| Ladingscel | KELI/ZEMIC |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Materiaal | Q235 Staal |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Verpakking Details | karton |
| Nominale belasting | 3 kg |
|---|---|
| Precisiteit | 1 g |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | AC220/50HZ |
| Nominale belasting | 150 ton |