| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED/LCD |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| naam | weegbrug voor vrachtwagens van 60 t |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |
| breedte | 3 meter |
| Platform | Schakerplaat of gladde plaat |
| Sensor | Analoge schaal |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Modelnummer | BSAD |
|---|---|
| Productnaam | bankschaal |
| Vertoningstype | LCD |
| Platformgrootte (mm) | 300X400、 400X500、 500X600、 600X600 |
| Capaciteit | 150/200/300/500/600kg |
| Naam | Tellende Schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Werktemperatuur | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | schalen voor palletjack |
| Display-type | GELEIDE LCD |