| Productnaam | Truck Scale |
|---|---|
| Modelnummer | TS-P |
| Type | Digitaal |
| Belastingscel | Digitale laadcel met hoge nauwkeurigheid |
| Display-type | LCD/LED |
| Naam | draagbare weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | De vrachtwagen weegt Schalen |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10Kg |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Voeding | 220V/50Hz of 110V/60Hz |
| Geschatte lading | 60t |
| Naam | mobiele weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Precisiteit | 1kg-5kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Terminal voor vloerplatformschaal, benchschaal |
|---|---|
| Display-type | LED of LCD |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerplatformschaal, benchschaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Productnaam | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |