| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Geschatte lading | 10ton |
|---|---|
| Vertoningstype | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | Kraanschaal |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 550T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Nominale belasting | 10Ton |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz of 110V 60Hz |
| Type | kraanschaal |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 10T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Nominale belasting | 100 kg |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300KG |
|---|---|
| Type scherm | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |