| Type | kraanschaal |
|---|---|
| Display-type | LED of LCD |
| Nominale belasting | Afstandsbediening |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6-cijferig 25,4 mm LCD |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal naar PC |
|---|---|
| Interface | USB ((RS232) |
| Facultatieve Macht | DC5V (USB) |
| Communicatieprotocol | 9600,N,8,1 |
| Naam | laadcel met indicator |
| Naam | elektronisch basketbal scorebord |
|---|---|
| Materiaal | Hoes van kunststof/aluminium legering |
| Gebruik | Buiten |
| Kleur van de buischip | rood |
| Kleur | Rood/geel/blauw/wit/groen |
| Modelnummer | HC200/HE200 |
|---|---|
| Afmetingen | 210X135X60mm |
| Verpakking | Verpakking |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | Gewichtsschaalindicator |
| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Draagbare weegschaal voor vrachtwagenas |
| Afbeeldingstype | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002C |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Nominale belasting | 50 ton |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | kraanschaal |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 30ton |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220 V/110 V |
| Type | Draadloze kraanschaal |
| Plaats van herkomst | China |