| Geschatte lading | 15Ton |
|---|---|
| Vertoningstype | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | Kraanschaal |
| Verpakking Details | CARTON/WOODEN-DOOS |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Naam | schalen voor bovenkranen |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 10000 kg |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 500T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |