| materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Naam | draagbare rolstoelschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Afbeelding | Digitaal LED-display |
| Productnaam | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Naam van het product | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Productnaam | Gietijzeren gewichten m1 |
|---|---|
| Dikte | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominale waarde | 1000 kg |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | Houten doos |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | Houten doos |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |