| Productnaam | Gietijzeren gewichten m1 |
|---|---|
| Dikte | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominale waarde | 1000 kg |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | Houten doos |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 30 kg tot 1000 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Productnaam | Kalibratie testgewicht |
|---|---|
| Dikte | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderen |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |