| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 50 kg-2 ton |
| Posten | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 1T |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 1t |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Materiaal | gelegeerd staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| uitgang | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 500kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |