| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Gelegeerd staal |
|---|---|
| Ingangsimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Naam | Sensor voor het wegen van een enkel punt |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Structuur | Eenpuntsparallelstraalbelastingc |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | op de bank trekken |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Belastingscel | 4 ladingcellen, Zemic of Keli |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam van het product | Klasse M1 Gewicht van de weegschaal, gewicht van de weegschaal, gewicht van het gietijzer, testgewic |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |