| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | blauw |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| voeding | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Weergavetype | LED/LCD |
| Item | digitale schaal |
| Platform | roestvrij staal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Naam | digitale lichaamsvetwaarde |
|---|---|
| Schaal gebruik | lichaamsschalen |
| Nominale belasting | 180 kg |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Batterij | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENbatterij |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Modelnummer | Modelb |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Weegschaal van de bank |
| Naam | Platform het Wegen Schaal |
|---|---|
| Materiaal | zacht staal |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Naam | Tellende Schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Werktemperatuur | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |