| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Productnaam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| surfaceTreatment | op de bank gedragen, zandhoudend |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | digitale lichaamsvetwaarde |
|---|---|
| Schaal gebruik | lichaamsschalen |
| Nominale belasting | 180 kg |
| Materiaal | Vlekvrye staalpan of ABS pan |
| Batterij | AMERIKAANSE CLUB VAN AUTOMOBILISTENbatterij |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Modelnummer | BSAD |
|---|---|
| Productnaam | bankschaal |
| Vertoningstype | LCD |
| Platformgrootte (mm) | 300X400、 400X500、 500X600、 600X600 |
| Capaciteit | 150/200/300/500/600kg |