| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Materiaal | van ijzer of van staal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |