| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/GELEID |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Naam | Elektronische bankschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | 304 roestvrij staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | De Schaal van het vloerplatform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | Elektronisch weegindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Materiaal | zacht staal |