| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | Elektronische bankschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | Elektronische schaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Type | Benzeschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Artikel 1 | Digitale Bankschaal |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Koolstofstaal |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |