| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Serie | Eénpuntsladingcel |
| Uitvoer | Digitale C3 weegomvormer |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Productnaam | het wegen vloerschaal |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Voeding | 110-240v |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Geschatte Lading | 1/2/3/5Ton |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | 304 roestvrij staal |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Roestvrij staal |