| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 100 g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Reeks | Eénpuntsladingcel |
| Output | Digitale C3 weegomvormer |
| Precisiteit | C3 |
| Naam | Elektronische bankschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Schaalbedekking | SUS304 roestvrij staal |
| Materiaal van de schaal | koolstofstaal |
| Nominale belasting | 100 kg tot 800 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |