| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominaal vermogen | 1.000.000 |
| Gebruik | weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Modelnummer | Modelb |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Weegschaal van de bank |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | Houten doos |
| Productnaam | Kalibratie testgewicht |
|---|---|
| Dikte | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderen |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |