| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Materiaal | van ijzer of van staal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | Elektronische schaal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Productnaam | Gietijzeren gewichten m1 |
|---|---|
| Dikte | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominale waarde | 1000 kg |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | Houten doos |