| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Druktransmissie |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Gewichtsschaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Naam van het product | Weegschaal voor platformbanken van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Serie | Eénpuntsladingcel |
| Uitvoer | Digitale C3 weegomvormer |
| Nauwkeurigheid | C3 |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Schaalbedekking | SUS304 roestvrij staal |
| Materiaal van de schaal | koolstofstaal |
| Nominale belasting | 100 kg tot 800 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 800 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 800 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 800 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 800 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |