| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Capaciteit | 100 tot 600 kg |
| Platformgrootte | 300x300mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 100~200kg |
| model | SKC |
| Pakket | KARTON |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Schaalbedekking | SUS304 roestvrij staal |
| Materiaal van de schaal | koolstofstaal |
| Nominale belasting | 100 kg tot 800 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Modelnummer | Modelb |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Weegschaal van de bank |
| Grootte van het platform | 400 x 500 mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakket | Verpakking |
| Naam van het product | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |