| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoogsensor, 2,0 mv/v |
| Gebruik | Druksensor |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Druktransmissie |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Reeks | Eénpuntsladingcel |
| Output | Digitale C3 weegomvormer |
| Precisiteit | C3 |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |