| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 30 kg tot 1000 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 100 g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Productnaam | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |