| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | rekmeter |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Verpakking Details | karton |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |