| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | rekmeter |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Weegschaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Aanbevolen platformgrootte | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Nul saldo | ±1,0 % RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Weegschaal |
| Output | Analoge Sensor |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Uit-draad | 4 draden |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |